اختتامیه جایزه عکس مجله شهر کتاب برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر، با پایان یافتن اولین دوره جایزه عکاسی مجله شهرکتاب، جمعه ۳۰ مهرماه، نفرات برتر معرفی و تقدیر می‌شوند. این مراسم با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد و نفرات برتر در بخش‌های چهارگانه جایزه عکاسی مجله شهرکتاب نفرات مشخص می شوند.

 در اولین دوره جایزه عکاسی مجله شهرکتاب  عکاسانی از سراسر کشور در چهار بخشِ عکاسی هنری (تک‌عکس و مجموعه عکس) و عکاسی مستند (تک‌عکس و مجموعه عکس)  به رقابت پرداختند.

پس از سه مرحله داوری با حضور داوران ایرانی و خارجی ۱۸مجموعه در بخش‌های مستند و هنری و ۳۸ فریم عکس در بخش تک‌عکس مستند و هنری  از بین بیش از ۵۰۰۰ فریم عکس در نمایشگاه آثار برگزیده در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

نمایشگاهی از آثار راه‌یافتگان به مرحله‌ نهایی در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۲۸ و ۲۹ مهر ۹۵ در گالری طراحان آزاد به آدرس میدان فاطمی، میدان گلها، میدان سلماس، شماره ۵ برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه، ۱۸۳ فریم عکس از بخش‌های چهارگانه: عکاسی هنری (تک‌عکس و مجموعه) و عکاسی مستند (تک‌عکس و مجموعه) به نمایش گذاشته می‌شود که در بخش عکاسی هنری، ۹ مجموعه و ۱۹ تک عکس و در بخش عکاسی مستند نیز ۹ مجموعه و ۱۹ تک عکس در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز اولین دوره جایزه عکاسی مجله شهرکتاب روز جمعه ۳۰ مهر از ساعت ۱۷:۳۰ در خانه‌ اندیشمندان علوم انسانی واقع در تهران، خیابان نجات‌الهی، نبش خیابان ورشو برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

2016-10-18

۰ پاسخ به "اختتامیه جایزه عکس مجله شهر کتاب برگزار می شود"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت