برگزاری دوره توانمندسازی جوانان همدانی در ۱۴ کارگاه آموزشی

اسدالله ربانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری دوره توانمندسازی جوانان همدانی در ۱۴ کارگاه آموزشی اظهار داشت: با همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد، مجموعه دوره‌های آموزشی با محوریت توانمندسازی جوانان برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه جوانان می‌توانند با توجه به تنوع کارگاه‌ها در این برنامه ثبت‌نام و مهارت‌آموزی داشته باشند، افزود: اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد در اولویت ثبت‌نام هستند.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به موضوع‌های کارگاه‌های آموزشی گفت: این دوره شامل کارگاه‌های آموزشی خانواده و سبک زندگی اسلامی، کارگاه مجردها، کارگاه متأهل‌ها، کارآفرینی و حقوق شهروندی است.

ربانی عنوان کرد: این دوره از کارگاه‌های آموزشی همچنین شامل عکاسی، خبرنگاری و اطلاع‌رسانی، آسیب‌های اجتماعی، مهدویت و انتظار، مدیریت استراتژیک، زبان انگلیسی، ورزش سبز و رباتیک است و به‌صورت کارگاه‌های ۱۰ تا ۳۰ ساعته برگزار می‌شود.

وی با اشاره به مشکلات قشر جوان جامعه بیان کرد: یکی از مشکلات امروز جوانان عدم داشتن مهارت‌های کافی است که با این کارگاه‌ها سعی شده جوانان توانمند شوند تا در زندگی روزانه خود و آینده خود مشکلات کمتری داشته باشند.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد: امروز جوانان در حوزه مهارت آموزی و کارآفرینی و مهارت‌های زندگی نیاز به مطالعه، برگزاری کلاس و کارگاه و برنامه‌های آموزشی دارند و هم‌اکنون این فرصت فراهم‌شده تا جوانان با حضور در این کلاس‌ها توانمند شوند.

ربانی با اشاره به زمان و مکان برگزاری کارگاه‌های آموزشی گفت: برگزاری این کلاس‌ها بعد از ثبت‌نام انجام و زمان و مکان آن به اطلاع افرادی که ثبت‌نام کنند، خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری مهر

2016-10-25

۰ پاسخ به "برگزاری دوره توانمندسازی جوانان همدانی در ۱۴ کارگاه آموزشی"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت