برگزاری دومین تور عکاسی جشنواره عکس برج میلاد

به گزارش خبرگزاری مهر، حامد رهنما، دبیر دومین جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران گفت: نخستین تور عکاسی از بخش های مختلف ششمین برج مخابراتی دنیا به مناسبت برگزاری جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران با حضور اساتید و دانشجویان عکاسی برگزار شد.

وی ادامه داد: در اولین تور دانشجویان از بخش های مختلف شامل سازه، معماری داخلی و منحصر به فرد برج میلاد و فضای عمومی فریم به فریم عکاسی کردند.

به گفته رهنما، با توجه به استقبال عکاسان خبری و هنری قرار است دومین تور عکاسی نیز در روزهای آینده برگزار می شود که زمان و تاریخ دقیق آن اعلام خواهد شد.

دبیر دومین جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران تصریح کرد: آیین اختتامیه دومین دوره این جشنواره اول مهرماه برگزار می شود و مهلت ارسال آثار تا ۱۵ شهریور ماه است و با توجه به استقبال هنرمندان از جشنواره و همچنین  به دلیل برنامه ریزی های صورت گرفته مهلت ارسال آثار تا ۱۵ شهریور ماه است و این زمان تمدید نخواهد شد.

دبیرخانه دومین دوره جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران از ۲۸ تیرماه کار خود را شروع کرده است و علاقه مندان می توانند تا ۱۵ شهریور ماه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره در بخش روابط عمومی و فرهنگی برج میلاد ارسال کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

2016-08-20

۰ پاسخ به "برگزاری دومین تور عکاسی جشنواره عکس برج میلاد"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت