برگزاری مسابقه عکاسی «مطالعه» در استان کرمانشاه

رضا موزونی در گفتگو با خبرنگار مهر، از راه اندازی کانال تلگرامی عکس و کودک توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به آدرس https://telegram.me/kpf_fhoto خبر داد و گفت: این کانال مختص اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است و هر فصلی با توجه به برنامه هایی که در تقویم کشور ما درج شده است، اقدام به برگزاری برنامه و مسابقه هایی متناسب با آن ایام در قالب عکس و با محوریت کودکان و نوجوانان می کند.

وی افزود: در راستای همین برنامه ها، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، اقدام به برگزاری مسابقه عکس «مطالعه» با موضوع کتابخوانی کودکان ونوجوانان کرده است.

تصریح کرد: بهتر است موضوع تمام عکس هایی که در این مسابقه شرکت می کنند، کودکان و نوجوانان باشند و افراد خانواده و به ویژه کودکان می توانند موضوع کتابخوانی را در اولویت اول عکس های خود قرار دهند.

وی افزود: برای مثال کودکان و نوجوانان می توانند از خرید یا مطالعه کتاب کودکان و نوجوانان و یا والدین کتابخوان عکس بگیرند و به این مسابقه ارسال کنند.

موزونی تصریح کرد: توجه به حوزه کتاب و کتابخوانی و خرید کتاب به عنوان سبد فرهنگی که از تاکیدات مقام معظم رهبری بوده، از جمله اهداف برگزاری این مسابقه است.

وی گفت: حتما نباید عکاس این مسابقه کودک و نوجوان باشد و افراد بزرگسال هم می توانند شرکت کنند، که البته باید موضوع آن کتابخوانی کودک و نوجوان و به صورت استثنا والدین کتابخوان که نقش تربیتی و تشویقی را در عرصه کتابخوانی دارند، باشد.

مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه زمان برگزاری این برنامه را آبان ماه امسال عنوان کرد و گفت: شرکت کنندگان می توانند تا ۲۰ آبان از طریق کانال تلگرامی و لینک درج شده نسبت به ارسال عکس های خود اقدام کنند.

وی افزود: پس از ۲۰ آبان، آثار داوری شده و برگزیده از طریق همین کانال معرفی می شود و هدایایی نیز تقدیم  خواهد شد.

موزونی تصریح کرد: آثار ارسالی در این کانال توسط داوران بررسی می شود و عکس هایی که خوب و با کیفیت باشند نیز در کانال گذاشته می شود تا سایر اعضا مشاهده کنند.

وی گفت: در نهایت آثار انتخابی و راه یافته به مرحله نهایی پس از داوری داوران و هم چنین امتیازی که اعضای کانال به عکس ها می دهند، مورد بررسی قرار می گیرد و براساس رای های مذکور برگزیدگان معرفی و تجلیل می شوند.

مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: کودکان و نوجوانان و هم چنین بزرگسالان با این شرط که موضوع عکس ها مطالعه کودک و نوجوان باشد می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

موزونی افزود: مطالعه افراد خانواده به ویژه کودکان، مطالعه روزنامه توسط بزرگترها، کتابخانه شخصی در منزل و یا مطالعه در فضای باز و مکان های عمومی  مانند سالن های انتظار از محورهای دیگر این مسابقه عکس است.

منبع: خبرگزاری مهر

2016-10-26

۰ پاسخ به "برگزاری مسابقه عکاسی «مطالعه» در استان کرمانشاه"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت