جایزه عکس «ایران تراول فوتو» برگزار می شود

به گزارش خبرنگار مهر، این جایزه که در شهر شیراز طراحی شده با موضوع «ایران در بهار» تمامی عکاسان داخلی و خارجی را به ارسال آثار خود دعوت کرد.

هدف و تعریف مسابقه «ایران تراول فوتو» ترسیم شده و بر این اساس، آثار همچنان که تلاشی برای نشان دادن تصویری درست و امروزی، و به‌ دوراز سیاست از زندگی در ایران است، حامل دعوتی ضمنی به سفر به ایران، دیدن و تعامل نیز خواهد بود.

جوایز این مسابقه عکاسی برای نفر نخست، ۱۰ میلیون ریال، نفر دوم ۳ میلیون ریال و نفر سوم ۲ میلیون ریال تعیین شده است. لذا، شرکت تمامی عکاسان ایرانی و غیر ایرانی در این جایزه به‌شرط رعایتِ موضوع و بندهای فراخوان، آزاد است.

هر عکس باید همراه با توضیحی درباره‌ی عکس و ترجیحاً به زبان انگلیسی ارسال شود. این توضیحات می‌تواند شامل اطلاعاتی چون محل ثبت عکس، توضیحاتی درباره‌ی رفتار سوژه‌ها و یا اشاراتی به آیین‌ها و سنت‌های مردم در بهار و .. باشد.

آثاری که واجد ۳۰۰ کاراکتر توضیح به زبان انگلیسی باشند در صورت رعایت استانداردهای جایزه، برای «داوری»؛ واجد امتیاز بیشتر، و در «انتشار» و یا استفاده در «تبلیغات با رعایت حقوق معنوی» در اولویت خواهند بود.

ارسال عکس از طریق ایمیل به نشانی  award@irantravelingcenter.com امکان‌پذیر است که هر شرکت‌ کننده مجاز به ارسال حداکثر ۵ قطعه است

مهلت دریافت آثار جایزه عکس «ایران تراول فوتو» تا ۳۰ خردادماه ۹۵ است که نتایج نهایی ۱۵ تیرماه امسال اعلام می شود.

جایزه‌ عکس ایران تراول فوتو از سوی شرکت خدمات گردشگری «همافران خورشیدسوار» در شیراز طراحی‌شده و تیم اجرایی مصمم است تا جایزه را به‌صورت فصلی و منظم برگزار کند.

منبع: خبرگزاری مهر

2016-04-10

۰ پاسخ به "جایزه عکس «ایران تراول فوتو» برگزار می شود"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت