سوگواره عاشورایی «ایستاده بر قله فضیلت ها» درشیراز برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس، زهرا افتخاری با اعلام این خبر افزود: این سوگواره با نام «ایستاده بر قله فضیلت ها» پنجشنبه سیزدهم آبان ماه جاری با حضور محمد رضا سنگری، عاشورا پژوه، اعضا و مربیان در مجتمع فرهنگی هنری اداره کل کانون فارس برگزار می شود.

مدیر کل مراکز کانون پرورش فکری فارس با بیان اینکه سوگواره عاشورایی در زمینه های قصه گویی، نقاشی، نشریه کاغذی و الکترونیکی، دل نوشته، شعر و داستان، تحقیق و پژوهش، کتاب سازی، شعرخوانی، مشاعره، خوشنویسی، عکاسی، پویانمایی، نمایش عروسکی، معرفی کتاب و شخصیت برگزار می شود از برپایی نمایشگاه عکس عاشورایی با عنوان «کودکان تشنه اند» به عنوان یکی از برنامه های اصلی این سوگواره خبر داد.

افتخاری با اشاره به حضور فعال اعضا و مربیان و خلق آثار فرهنگی، هنری و ادبی گفت: در بخش فرهنگی ۷۳ اثر از ۱۵۵ شرکت کننده، در بخش هنری ۳۱۱ اثر از ۱۹۵ شرکت کننده و در بخش ادبی ۸۸ اثر از ۷۶ شرکت کننده به دبیرخانه سوگواره رسید که این آثار در روز سوگواره به صورت نمایشگاهی در معرض دید شرکت کنندگان قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

2016-11-03

۰ پاسخ به "سوگواره عاشورایی «ایستاده بر قله فضیلت ها» درشیراز برگزار می شود"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت