معرفی اسلایدر Shadowو Highlights در فتوشاپ

معرفی اسلایدر Shadows ،Highlightsدر فتوشاپ

سلام

من حمید راستین هستم از سایت عکاسی دات نت

اگر شما عکساتون رو با فرمت خام یا Raw ذخیره کنید می تونید جزئیات زیادی رو در سایه ها و روشنایی ها بازیابی کنید برای این کار از دو اسلایدر Shadows و Highlights در تب Basic استفاده می کنیم.

برای مثال در این عکس جزئیات زیادی رو در صخره های پشت به نور از دست دادیم که میتوان از بین اسلایدر Shadows و Highlights، از اسلایدر Shadows استفاده کرد. برای بازیابی اون ها اسلایدر Shadows رو به سمت راست حرکت می دم همینطور که می بینید سایه ها روشن تر میشن و جزئیات در آسمان ودر ابر ها تا حدی کم هستن برای بازیابی آن ها اسلایدر Highlights رو به سمت چپ حرکت می دم و همینطور که می بینید جزئیات در ابر ها افزایش پیدا می کند. باز تکرار می کنم که میزان جزئیات در سایه ها و روشن ها زمانی امکان پذیر است که شما عکس هاتون رو با فرمت خام یا Raw ذخیره کنید.

این ویدیو ی آموزشی برای دوستانی که با نرم افزار فتوشاپ آشنایی دارند بسیار مفید می باشد.

هدف ما از ساختن ویدیو های آموزشی یک دقیقه ای ایجاد علاقه ی هر چه بیشتر برای یادگیری نرم  افزار فتوشاپ با زبانی ساده و گویا برای شما عزیزان می باشد.

برای دیدن ویدیوهای بیشتر به سایت akasi.net مراجعه کنید.

2016-09-26

۰ پاسخ به "معرفی اسلایدر Shadowو Highlights در فتوشاپ"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت