معرفی لایه ها در فتوشاپ

معرفی  لایه ها  در  فتوشاپ

سلام

من حمید راستین هستم و موضوع امروز ما معرفی لایه ها در فتوشاپ است.یکی از ویژگی هایی که برنامه فتوشاپ رو در میان ویرایشگران عکس بسیار محبوب کرده قابلیت ویرایش عکس به صورت قابل برگشت هست.این قابلیت به این معناست که تغییراتی که شما بر روی یک عکس انجام میدین بر روی خود اون عکس انجام نمیشه و در لایه هایی با نام تنظیم یا adjustment layer  صورت می گیره.برای مثال در عکسی

که میبینید من چندین لایه های تنظیم قرار دادم بر روی عکسم که اگر اونها رو خاموش کنم به عکس اولیه ای که در فتوشاپ باز کردم میرسم.بنابراین هرگاه که در ویرایشم خواستم که به یک مرحله قبل برگردم و یا ویرایشم رو کلا عوض کنم بدون از دست دادن عکس اولیه میتونم این کار رو انجام بدم.

این ویدیو ی آموزشی برای دوستانی که با نرم افزار فتوشاپ آشنایی دارند بسیار مفید می باشد.

در فتوشاپ، لایه ها برای کار کردن روی یک قسمت خاص از یک تصویر به کار می رود بدون اینکه روی قسمت های دیگر تاثیر گذاشته شود. ممکن است با این تعریف به نظر شما برسد که، لایه ها مانند یک کاغذ شفاف هستند که روی یکدیگر قرار می گیرند که می توان محل قرارگیری آنها را تغییر داد بدون اینکه به یکدیگر آسیب بزنند و یا برای هم مزاحمتی ایجاد کنند.

هدف ما از

ساختن ویدیو های آموزشی یک دقیقه ای ایجاد علاقه ی هر

چه بیشتر برای یادگیری نرم  افزار فتوشاپ با زبانی ساده و گویا برای شما عزیزان می باشد.

2016-08-01

۰ پاسخ به "معرفی لایه ها در فتوشاپ"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت