نمایشگاه عکس «ورای زمین» در شیراز برپا شد

به گزارش خبرنگار مهر، پس از برگزاری موفقیت آمیز نمایشگاه عکس آسمان شب این هنرمند در زادگاهش لامرد، این بار شیراز میزبان این نمایشگاه است  تا ۲۰  اثر عکاسی علی حسن زاده در معرض دید علاقمندان قرار گیرد.

علی حسن زاده در خصوص برگزاری این نمایشگاه عکاسی به خبرنگار مهر، گفت: یکی از موضوعات مورد علاقه در عکاسی مربوط به عکاسی از آسمان است که دارای زیبایی‌های بسیار زیادی است.

وی به تلاش چهار ساله برای ثبت تصاویر از آسمان شب به دور از شهرها و روستاها اشاره کرد و بیان کرد: طی چهار سال ۲ هزار فریم عکس از آسمان تهیه کرده ‌بودم که در این نمایشگاه در قالب ۲۰ عکس به معرض نمایش گذاشته شده است.

این هنرمند لامردی افزود: متاسفانه زندگی در شهر و بوجود آمدن آلودگی های مختلف صوتی و نوری و همچنین دل مشغولی های روزمره، باعث شده است که از تماشای بسیاری از جلوه‌های زیبای شب غافل بمانیم و این درحالی است که با فاصله گرفتن از شهرها براحتی می توان به یکی از زیباترین خلقت های خداوند در در آسمان دست یافت.

وی همچنین در خصوص سابقه فعالیت خود عنوان کرد: از سال ۸۹ با جمعی از دوستان انجمن عکس لامرد را راه اندازی کردیم و  بمدت ۴ سال مسوول انجمن عکس بودم.

وی افزود: دبیری دو برنامه بزرگ اردوی یکصد نفره عکاسان فارس و نخستین اردوی ملی عکس تعزیه لامرد و همچنین داوری در دو دوره اردوی ملی عکس تعزیه لامرد از جمله فعالیت های هنری بنده در رشته عکاسی بوده است.

علی حسن زاده هنرمند عکاس به عنوان آتش نشان فرودگاهی مشغول به کار است و تاکنون در چندین جشنواره داخلی و خارجی حائز مقام های برتر شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

2016-07-03

۰ پاسخ به "نمایشگاه عکس «ورای زمین» در شیراز برپا شد"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت