هنرمند پیشکسوت عکاسی میراث فرهنگی درگذشت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، شهرام امیری با اعلام این مطلب افزود: صبح امروز مرحوم «هدایت الله گلزاد» پس از تحمل یک دوره بیماری سخت و در دومین روز از ماه مبارک رمضان جان به جان آفرین تسلیم و به دیدار معبود خویش شتافت.

وی افزود: هدایت الله گلزاد در بیش از ۳۰ سال فعالیت فرهنگی و هنری خود تصاویر ماندگار و جاودان از آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی ایران به ویژه استان اصفهان به ثبت رساند.

امیری تأکید کرد: مرحوم گلزاد در طول فعالیت های هنری خود توانست نمایشگاههای متعددی از آثار عکاسی خود با موضوع میراث فرهنگقشی بر پا نماید، همچنین وی با حضور در انجمن های دوستدار میراث فرهنگی استان اصفهان نقش مهمی در ضبط و ثبت، معرفی و نگهداری این آثار ایفا کرد.

امیری تصریح کرد: مرحوم گلزاد همچنین در ایام فعالیت های فرهنگی، هنری خود دستی در چاپ کتابهای معرفی آثار تاریخی اصفهان و همچنین معرفی صنایع دستی اصفهان به عنوان دومین شهر جهانی صنایع دستی داشت و موفق به چاپ تعدادی از آثار خود شد.

منبع: خبرگزاری مهر

2016-06-08

۰ پاسخ به "هنرمند پیشکسوت عکاسی میراث فرهنگی درگذشت"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت