۶ کارگاه تخصصی عکاسی برگزار می شود

دبیر اجرایی سومین جشنواره ملی عکس «شیراز امروز» در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری نخستین کارگاه تخصصی در قالب این جشنواره، گفت: پس از برپایی کارگاه مدیریت رنگ که با حضور کیهان ولی نژاد، استاد عکاسی و مترجم کتابهای تخصصی عکاسی، ۶ کارگاه دیگر در این دوره جشنواره برگزار خواهد شد.

آرش پردل کارگاه های سومین جشنواره ملی عکس «شیراز امروز» را در پیوند با محورهای آن عنوان کرد و افزود: در بخش اول که به گردشگری و زیارت اختصاص دارد، توجه به جلوه های تصویری و تنوع دیداری توأم با نگاه خلاقه در عرصه های گردشگری زیارتی، سیاحتی، پزشکی در شهر شیراز و نمود و مشخصه ای از شهر راز و در بخش دوم، عمران و پیشرفت شهری با توجه به بسترسازی ها و پیشرفتهای شهری و عمران و آبادی در سطح خرد و کلان در کلانشهر شیراز در یکسال گذشته مورد نظر جشنواره است.

وی با یادآوری اینکه سال گذشته در دومین دوره یادشده ۸ هزار اثر از سوی هنرمندان و عکاسان به جشنواره ارسال شد، بیان کرد: پیش بینی می شود امسال با رویکردی که جشنواره یافته این رقم افزایش داشته باشد.

دبیر اجرایی جشنواره عکس «شیراز امروز» از حضور ۳۰ عکاس در تورهای عکاسی شیراز امروز خبر داد و گفت: این گروه از سراسر کشور ظرف سه روز در تورهای گردشگری و عمرانی به ثبت تصویر می پردازند.

آخرین مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره ملی عکس «شیراز امروز» ساعت ۲۳:۵۹ جمعه اول مرداد ماه است.

منبع: خبرگزاری مهر

2016-07-13

۰ پاسخ به "۶ کارگاه تخصصی عکاسی برگزار می شود"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت