مواد درسی

به طور کلی، هر درس در این دوره شامل موارد زیر می باشد.

ویدئوها : ویدئوهای موجود در تمام درسها بسیاری از تکنیک های کلیدی توضیح داده شده در دوره را نشان می دهند. ویدئوهای اختصاصی عکاسی دات نت دستیار قدرتمندی برای یادگیری شما می باشند. نمایش موضوعاتی نظیر نورپردازی و عکاسی چهره درک واضحی از تکنیک هایی که شما را به عکاسی خوب تبدیل می کنند را به ارمغان می آورند.

دروس یا دنباله های آموزشی: این ها مواد آموزشی آنلاین شما می باشند که بر روی صفحه نمایش داده شده که مطالعه ی آنها بسیار آسان بوده و به مباحث مشخصی تمرکز دارند. این موارد مطالعه ی آنلاین را برای شما لذت بخش تر می سازند. هر یک از دروس بعد از اتمام به درس بعدی منتقل می شود و از آنجایی که هر یک از آنها بسیار کوتاه می باشند، شما می توانید قبل از استراحت و یا خروج از برنامه چندین درس را مطالعه نمایید. سیستم به طور خودکار پیشرفت شما در دروس را ثبت می کند و شما را قادر می سازد تا هر بار از جایی که درس را ترک کرده بودید ادامه دهید. شما همچنین می توانید به بالای صفحه نمایش خود رجوع کنید تا میزان پیشرفت خود در درس مورد نظر را مشاهده نمایید.

کیت های پروژه ی عکاسی : در درس اول و سوم، شما پروژه ای را دریافت خواهید کرد که به شما آموزش می دهد چگونه عکاسی کنید و در دروس دوم و چهارم شما نمونه های خود را برای ما ارسال خواهید کرد. ما بخش تحویل پروژه ی عکاسی دات نت را داریم و در پایان دروس دوم و چهارم شما می توانید بر روی لینک دسترسی به این بخش کلیک کرده و اثر خود را به صورت آنلاین برای ما ارسال نمایید. بعد از بررسی اثر شما توسط مربی، وی نظراتی را به صورت ارزیابی صوتی ارائه می دهد. ما این بخش را به طور دقیق مورد بررسی قرار خواهیم داد.

موارد جانبی : به عنوان بخشی از دوره، بعد از تائید ثبت نام اولیه، کارت خاکستری عکاسی دات نت و راهنمای جامع عکاسان عکاسی دات نت را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

مشاهده همه افزودن یک یادداشت
شما
دیدگاه خود را وارد کنید
 

مشاهده رزومه استاد

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت