پیام خوش آمد گویی

عکاسی دات نت در این موفقیت شریک شماست. بیایید با هم آغاز کنیم!

اعضای عکاسی دات نت ورود شما را خوش آمد می گویند.

از امروز، خود را عضوی از خانواده ی ما بدانید.

بخش آنلاین سیاست ها و اصول دوره برای کمک به پاسخگویی به سوالات شما فراهم آمده است. لطفا آن را به دقت بخوانید زیرا به شما کمک خواهد کرد که از آموزش خود نهایت بهره را ببرید.

در این مقدمه، می خواهیم چندین نکته ی مهم را مورد بررسی قرار دهیم. درس اول اصول عکاسی دیجیتال، در سیستم مدیریت آموزشی آنلاین به همراه آموزش های دقیق در مورد چگونگی ادامه در آموزش در روز کاری بعد از ثبت نام برای شما قابل دسترسی خواهد بود.

البته، علاوه بر موارد آموزشی آنلاین، موارد دیگری نیز برای دوره ی شما در نظر گرفته شده است. ما از شما می خواهیم با کارکنان حرفه ای ما در ارتباط باشید. بنابراین، هر موقع با سوالی تخصصی یا مربوط به دوره روبرو شدید، می توانید از طریق ایمیل، تلفن، فاکس و یا پست طبق توضیح در ادامه با مشاور دانشجویی در ارتباط باشید.

در ایمیل خود رسیدی به ازای پرداخت و فرم ثبت نامی که ارسال می کنید دریافت خواهید کرد.

در آخر می خواهیم سخنی درباره ی شما داشته باشیم.

ما می خواهیم شما به موفقیت برسید. هر یک از مراحل این دوره برای ارائه ی سریع و کامل تمام آموزش های مورد نیاز شما برای مهارت در چیره دستی و هنر عکاسی دیجیتال، صرف نظر از اینکه شما قصد دارید این هنر را به عنوان یک سرگرمی و یا به عنوان یک حرفه دنبال کنید، برنامه ریزی شده اند.

تمام چیزی که ما از شما می خواهیم این است که وظیفه ی خود را انجام دهید. هر یک از بخش ها در هر درس را با دقت مطالعه نموده و به فایل های صوتی و تصویری که به دنبال هر درس می آیند دقت کنید و سپس هر یک از پروژه های عکاسی را به طور خلاقانه دنبال کنید و مطمئن باشید که موفق خواهید شد. صدها دانش آموز عکاسی دات نت با موفقیت از این دوره فارغ التحصیل شده اند. اکنون نوبت شماست و مایه ی افتخار ماست که با شما برای هنرمندی کار می کنیم.

عکاسی دات نت در این موفقیت شریک شماست. بیایید با هم آغاز کنیم!

مشاهده همه افزودن یک یادداشت
شما
دیدگاه خود را وارد کنید
 

مشاهده رزومه استاد

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت