انتشار فراخوان مسابقه عکس و کاریکاتور پژوهش، فناوری و نوآوری

به گزارش خبرگزاری مهر، دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری با هدف شناسایی دستاوردها، چالش ها و فرصت ‏های حوزه پژوهش، فناوری و نوآوری از منظر هنرمندان عکاس و کارتونیست ها، دومین دوره مسابقه «پژوهش، فناوری و نوآوری از نگاه عکاسان و کارتونیست ها» را در گستره بین المللی آذرماه امسال برگزار می کند.

این مسابقه در دو بخش عکس و کاریکاتور با موضوع محوری «چالش ها و فرصت های موجود در پژوهش، فناوری و نوآوری» برگزار می شود و استادان، هنرمندان و علاقه مندان می توانند با ارسال حداکثر پنج اثر در یکی از بخش ها تا ۳۰ آبان ماه در این مسابقه شرکت کنند.

فناوری و نوآوری مسئولانه، تجهیزات پژوهشی دانشگاه ‏ها و پژوهشگاه‏ ها، تعاملات بین المللی علمی دانشگاه ‏ها و مراکز آموزش عالی، ارتباط دانشگاه ها و مراکز پژوهشی با کار و صنعت، پژوهش های غیرکاربردی، سهم پژوهش در تولید ناخالص داخلی، بهره‏ وری در پژوهش، پژوهشگران و بازار کار، مهاجرت دانش آموختگان و پژوهشگران، جایگاه پژوهش در بین مردم، فناوری و نوآوری در زندگی مردم، فناوری و نوآوری در مظاهر اجتماعی، شهری و روستایی، فناوری و آَسیب‏های اجتماعی، فناوری و بومی‏سازی، فناوری های نرم و نقش فناوری در تولید ثروت ملی موضوعات این دوره از مسابقه است.

 متقاضیان می توانند آثار بخش کارتون را به پست الکترونیکی iranbestcartoon@yahoo.com و آثار بخش عکاسی را همراه با فرم تکمیل شده به پست الکترونیکی Jvhonar@gmail.com ارسال کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

2016-11-02

۰ پاسخ به "انتشار فراخوان مسابقه عکس و کاریکاتور پژوهش، فناوری و نوآوری"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت