تجربه‌های عکاس آلمانی از مهمان‌نوازی ایرانی‌ها در قاب یک نمایشگاه

به گزارش خبرنگار مهر، برند اشمیتس (Bernd Schmitz) یک آلمانی علاقه‌مند به ایران است که تابه‌حال چندین بار از ایران بازدید کرده و توانسته است با آداب و رسوم و فرهنگ در نقاط مختلف آشنا شود. سفر به ایران و آشنایی با اقوام مختلف، باعث شده تا این هنرمند عکاس و علاقه‌مند به ایران از زاویه‌ای دیگر به مردم این کشور و فرهنگ آنها نگاه کند.

در فاصله بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ اشمیتس سه بار به ایران سفر کرد. از نظر او شاید بسیاری از اتفاقات و تغییرات باعث تغییر بین ایرانیان شده است.اما تنها چیزی که در بین این سال‌ها برای این فرد تغییر نکرده است، فرهنگ و آداب میهمان نوازی ایرانیان است.

اشمیتس با سفر بین اقوام مختلف و استان‌های متفاوت تجربه‌های متفاوتی را کسب کرده است، از فرهنگ سفر و تفریح بین مردم تا سیر در کویر و دریا و نگاه عجیب و یا متفاوت مردم به آلمان.

او که در پی سفرهای قبلی خود ایران را به همشهریان و هموطنان آلمانی خود معرفی کرده بود، این بار نیز مانند دفعات قبل قصد دارد با نمایش آثار عکاسی خود و ارائه یک سخنرانی و گزارش سفر از تجارب خود در ایران بگوید. این سخنرانی و نمایشگاه پانزدهم سپتامبر (۲۵ شهریور) در شهر بورشاید انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

2016-06-22

۰ پاسخ به "تجربه‌های عکاس آلمانی از مهمان‌نوازی ایرانی‌ها در قاب یک نمایشگاه"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت