معرفی هیات انتخاب و داوری سوگواره «سرخ و سیاه به رنگ عشق»

به گزارش خبرگزاری مهر، دبیر سومین سوگواره «سرخ، سیاه به رنگ عشق» با اعلام اسامی هیات انتخاب و داوری این دوره از سوگواره از هنرمندان و متقاضیان شرکت در این سوگواره خواست تا آثار خود را تا ۳۰ آبان ماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

کاظم چلیپا، مرتضی اسدی و احمد خلیلی فرد به عنوان هیات انتخاب و داوری رشته نقاشی، افشین شاهرودی، مجید ناگهی و یلدا معیری به عنوان هیات انتخاب و داوری رشته عکاسی، مصطفی اسدالهی، فرزاد ادیبی و کوروش پارسانژاد به عنوان هیات انتخاب و داوری رشته پوستر و علی هاشمی شهرکی، حسام الدین طباطبایی و پژمان رحیمی زاده به عنوان هیات انتخاب و داوری رشته تصویرگری این دوره از سوگواره «سرخ و سیاه به رنگ عشق» معرفی شده اند.

مسعود زنده روح کرمانی دبیر این دوره از جشنواره با اشاره به اینکه رشته نقاشی برای اولین بار به این سوگواره اضافه شده است توضیح داد: رشته نقاشی برای اولین بار است که به سوگواره اضافه شده و با نگاه به هنر دینی و نقاشی مذهبی و همچنین رویکرد جدی به نقاشی قهوه خانه ای برگزار می‌شود.

به گفته زنده روح، بر اساس مسابقات نقاشی همه مسابقات، این سوگواره نیز در بخش نقاشی به صورت دو مرحله ای برگزار می شود و متقاضیان شرکت در این رشته تا ۲۸ آبان ماه فرصت دارند تصویر اثر خود را در سایت www.miladfestival.ir وارد و پس از پذیرفته شدن، می بایست اصل اثر خود را به دبیرخانه تحویل دهند.

سومین سوگواره «سرخ و سیاه به رنگ عشق» به همت شرکت برج میلاد تهران و به مناسبت ایام ماه محرم و صفر در چهار رشته عکاسی، پوستر، تصویرگری و نقاشی برگزار می شود و مراسم اعلام برگزیدگان همزمان با رحلت پیامبر اکرم (ص) و مصادف با شهادت امام رضا (ع) سه شنبه ۹ آذرماه برگزار شده و نمایشگاه آثار راه یافته به این دوره از سوگواره تا ۱۷ آذرماه در نگارخانه میلاد میزبان علاقه مندان است.

منبع: خبرگزاری مهر

2016-10-26

۰ پاسخ به "معرفی هیات انتخاب و داوری سوگواره «سرخ و سیاه به رنگ عشق»"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت