نگاهی به ۳۵ سال نقاشی ناصر رمضانی در یک نمایشگاه

به گزارش خبرگزاری مهر، «گیله مرد و دریا » نمایش مجموعه ای از ۳۵ سال نقاشی ناصر رمضانی است که جمعه ۱۴ آبان، ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری هپتا افتتاح می شود. اسماعیل بنی اردلان و بهنام کامرانی در برنامه ای با عنوان«نگاهی به ۳۵ سال نقاشی ناصر رمضانی» در روز افتتاح این نمایشگاه در ساعت ۱۸ درباره آثار این هنرمند سخن خواهند گفت.

رمضانی در سال ۶۱ نگارخانه «میرزا کوچک» را در انزلی تأسیس کرد که نخستین نگارخانه گیلان بود. از آن پس تا همیشه در آن شهر ماند و دامنه تجربیات نقاشی و عکاسی را تا تبدیل شدن به یک نقاش حرفه ای پی گرفت. ناصر رمضانی در نمایشگاه های گروهی و انفرادی زیادی شرکت کرد که غالب آن ها در گیلان برگزار شدند اما تنها نمایشگاه انفرادی او در پایتخت به سال ۱۳۷۳ برمی‌گردد که به همت زنده یاد معصومه سیحون در گالری ضرابی برپا شد.

ناصر رمضانی سال هاست که در کارگاه خود در انزلی نقاشی و زندگی می کند. در این مدت هنرمندانی چون عباس کیارستمی مشتری علاقمند آثار او بوده‌ اند و او به همین دیدارهای کم تعداد از آثارش بسنده کرده است. حالا بعد از ۲۳ سال، نمایشگاهی با ۲۲ اثر از دوره های متفاوت نقاشی او در گالری هپتای تهران برپا خواهد شد.

این نمایشگاه تا ۱۹ آبان در گالری هپتا به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، بن‌ ست نیکوشهر، شماره سه، ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

2016-11-02

۰ پاسخ به "نگاهی به ۳۵ سال نقاشی ناصر رمضانی در یک نمایشگاه"

ارسال یک پیغام

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت