عکاسی دات نت چطور کار می کند؟

قالب دورهbanner-how-it-works

مرکز آموزش آنلاین عکاسی دات نت جدیدترین پلت فرم آموزش آنلاین عکاسی می باشد. همزمان با ثبت نام، ایمیلی حاوی اطلاعات ورود دریافت می کنید که می توانید به دوره ی آنلاین عکاسی دسترسی داشته باشید.

مرکز آموزش آنلاین عکاسی دات نت همواره همراه شماست. شما هرگز از دوره عقب نمی مانید. می توانید از هر وسیله ی دارای اتصال به اینترنت نظیر کامپیوتر، تبلت و گوشی های هوشمند برای دسترسی به دوره استفاده کنید.

دوره ی آنلاین عکاسی شامل ویدئو، فایل صوتی و متونی می باشد که می توانید با سرعت دلخواه از آنها استفاده کنید. در پایان هر دوره باید پروژه ای را انجام دهید. پروژه به موسسه تحویل داده شده و توسط مربی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

استاد راهنما

ازاستاد راهنما، دوره ها و تکالیف ، شما به مهارت های مورد نیاز برای پیشبرد عکاسی به سطوح بعدی دست می یابید. اگر بخواهید مناظر زیبا، پرتره های واقعی، عکس های رویدادهای مختلف نظیر عروسی و یا فیلم سازی را به مهارت های خود اضافه کنید، مربیان ما منتظر شما هستند.

برنامه ی دوره

عکاسی دات نت دوره های آنلاینی را ارائه می دهد که:

  • مقرون به صرفه: بخشی از هزینه ی موسسات قدیمی عکاسی
  • قابل حمل: دوره ی خود را به هر کجا که می خواهید ببرید
  • انعطاف پذیر: با سرعت شما و در زمان های آزاد شما

هنرآموزان عکاسی دات نت از سراسر جهان و از تمام اقشار می باشند. ضروری است که دوره های ما با برنامه ی شما مطابقت داشته باشد. بدین دلیل است که ما دوره های عکاسی را ارائه می دهیم که مناسب می باشند.

هر موقع که می خواهید شروع کنید. هر جا که می خواهید مطالعه کنید. و با هر سرعتی که می خواهید بخوانید و اگر زمان کم آوردید نگران نباشید.

جهت بررسی بیشتر و سوالات متداول اینجا را کلیک کنید

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت