ماموریت ما

ماموریت ما - عکاسی دات نت ماموریت ما در سایت عکاسی دات نت برای ارائه ی بالاترین سطح آموزش از راه دور در هنر، تکنیک و تجارت عکاسی با استفاده از موارد آموزشی چند رسانه ای تهیه شده توسط اعضا و همچنین ارائه ی بالاترین سطح خدمات و پشتیبانی برای هنرآموزان می باشد.

ما برای ایجاد موسسه ای مدرن برای پیشبرد زندگی و عکاسی افراد تلاش می کنیم. ما دانش آموزان را برای دستیابی به اهداف پیشرفت فردی از طریق برنامه های انعطاف پذیر، با صرفه و مربوط یاری می کنیم. ما هزینه ها را پایین نگه می داریم تا هزینه برای تعداد کثیری از دانش آموزان مقرون به صرفه باشد و با سیاست عدم تبعیض امکان یادگیری را برای همه فراهم می کنیم. ما به دنبال حمایت از روش های یادگیری متعدد از طریق موارد چندرسانه ای و طرح مشاور دانشجویی می باشیم.

با استفاده از شرایطی نظیر شهریه های پایین و سیاست استرداد شهریه، هدف ما ارائه ی بالاترین سطح آموزش عکاسی به دانش آموزان سراسر جهان می باشد.

هدف ما، یعنی موفقیت برای هر دانش آموز، با استفاده از رویکرد چندرسانه ای در طول زمان ممکن شده است. بر خلاف کلاسهای سنتی، سیستم غیرهمزمان آموزش از راه دور، منجر به انعطاف برنامه ی آموزشی به منظور پیشبرد دروس با سرعت خود هنرآموز گردیده است.

هدف اصلی ما ارائه آموزش هایی به منظور قادر ساختن تمام هنرآموزانی که در دوره ی آموزشی عکاسی دات نت شرکت می کنند در جهت پیشبرد مهارت ها و گرفتن عکس های بهتر می باشد. ما می دانیم که هنرآموزان مختلف با سطح تجربه و استعداد خلاقانه ی متفاوتی در دوره ثبت نام کرده اند و موارد آموزشی را به گونه ای طراحی کرده ایم که این مسائل را در نظر بگیرد.

ما موفقیت را بر اساس چند عامل اندازه گیری می کنیم: سرعت هنر آموزان در اتمام دوره، بازخوردهای دریافت شده از هنرآموزان، فارغ التحصیلان، مربیان و مشاورین دانشجویی، بررسی های متداول توسط این گروه ها و جلسات با اعضای عکاسی دات نت.

هدف اصلی ما برای هر هنرآموز ارزیابی تجربه و استعدادی است که به دوره می آورد و کمک به هنرآموز در جهت کسب تجربه و پیشبرد استعدادهای عکاسی به بالاترین سطح ممکن می باشد. اگرچه هنرآموزان در آزمون های چندگزینه ای شرکت می کنند اما ارزیابی عکس های ارائه شده توسط هنرآموزان در پروژه ی عکاسی هر دوره نشانگر پیشرفت هنرآموز می باشد. به منظور ارزیابی پیشرفت هنرآموز، هر هنرآموز با یک عکاس حرفه ای ارتباط داده می شود تا وی ارزیابی ها لازم را انجام داده و حس پیشرفت را به وی القا کند.

هدف دیگر ما ارائه ی پشتیبانی در تمام زمینه های عکاسی می باشد. این امر با داشتن مشاورین دانشجویی که برای پاسخگویی به سوالات مربوط به آموزش و یا جنبه های عکاسی در دسترس می باشند امکان پذیر گشته است. مشاورین ما عکاسان حرفه ای هستند و بازخورد آنها در مورد نظرات و نگرانی های هنر آموزان، ما را قادر به ارزیابی مداوم دوره ها می سازد.

عکاسی دات نت همچنین به دنبال جالب ساختن عکاسی برای عکاسان می باشد. ما به ارائه ی مواردی با مضمون “چگونه …” برای تمام افراد علاقه مند به عکاسی از طریق وب سایت می پردازیم. ما تعداد بازدید از سایت را بررسی می کنیم تا سودمندی خود در جهت کمک به افرادی که می خواهند عکس های بهتری بگیرند را ارزیابی کنیم.

در نهایت، ما موسسه خود را طبق ارزشهای زیر اداره می کنیم:

مسئولیت پذیری ـ ما اهداف قابل ارزیابی را تعیین می کنیم و نسبت به هنر آموزان، یکدیگر، اقدامات، عملکرد و نتایج مسئولیت داریم.

اتحاد ـ ما با نهایت اتحاد عمل می کنیم و با همکاران و هنرآموزان ارزش و احترام قائل هستیم. ما نیز از هنرآموزان خود انتظار اتحاد را داریم.

شوق ـ ما بر این باوریم که می توانیم در زندگی افراد تغییری ایجاد کنیم و می خواهیم تمام هنرآموزان و اعضا به پتانسیل و قدرت خود پی ببرند.

کار گروهی ـ ما بر این باوریم که همکاری و ارتباط بین هنرآموزان، موسسه و اعضای موسسه برای دستیابی به اهداف هنرآموزان و موسسه ضروری می باشد.

برتری ـ ما سعی می کنیم که استاندارد های بالایی را در برنامه ها، تجربه ی هنرآموزان و خدمات پشتیبانی داشته باشیم و همواره به دنبال روش هایی برای پیشبرد این زمینه ها می باشیم.


 

برای یادگرفتن عکاسی آماده اید؟

برای ثبت نام در دوره ی آنلاین عکاسی اینجا کلیک کنید و یا با تماس بگیرید.

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت