درباره ی دوره

لطفا بعد از مطالعه ی دقیق این بخش، این برنامه را مرور بفرمایید.

در این دوره، در حدود ۱۶ درس یا “دنباله ی آموزشی” وجود دارد. تعداد دقیق متغیر می باشد زیرا ما به طور پیوسته دوره را به منظور هماهنگی با دنیای در حال پیشرفت لوازم الکترونیکی و عکاسی به روز رسانی می کنیم.

موارد آموزشی مورد نیاز برای دوره ی آنلاین در چهار بسته که ما فصل می نامیم طبقه بندی شده اند. هر یک از دروس دوره حاوی مجموعه ای از دروس یا دنباله ی آموزشی، فایل های صوتی “یادگیری از کارشناسان” به منظور راهنمایی در طی مطالعه ی موارد آموزشی و دروس یک و سه دارای پروژه ی عکاسی که شما انجام داده و به صورت آنلاین به مدرسه ارسال خواهید کرد می باشند. دوره همچنین دارای ویدئوهایی برای نمایش نحوه ی عکاسی و همچنین توصیه هایی از کارشناسان عکاسی می باشد. زمانبندی دقیق دریافت دروس در بخش برنامه ی دروس دوره آمده است.

نکته ی مهم: در زمان ثبت نام اینترنتی، شما به دروس خوش آمد گویی که در بخش از اینجا شروع کنید آمده اند دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان از موافقت با اصول و قوانین عکاسی دات نت، تائیدیه ثبت نام شما باید توسط بخش آموزشی پردازش گردد تا بتوانید به موارد آموزشی دسترسی داشته باشید. اما نگران نباشید، این وقفه بسیار کوتاه می باشد. شما به درس اول دسترسی خواهید داشت ــ و در صورتی که شهریه ی خود را به صورت کامل ــ روز بعدی کار بعد از ثبت نام آنلاین ــ پرداخت کرده باشید، سه درس دیگر نیز در اختیار شما قرار خواهند گرفت. برای مثال، اگر شما در اواخر روز جمعه و یا روزهای آخر هفته ثبت نام کرده باشید، دسترسی شما به موارد آموزشی آنلاین از روز شنبه فعال خواهد شد . در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید از طریق ایمیل elearning@akasi.net با ما در ارتباط باشید و از کمک به شما خوشنود خواهیم شد.

مشاهده همه افزودن یک یادداشت
شما
دیدگاه خود را وارد کنید
 

مشاهده رزومه استاد

ساماندهی

logo-samandehi

درباره ما

موسسه مهرآنا تصویر ویرا | عکاسی دات نت |  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دارنده مجوز نشر آنلاین می باشد.
 اطلاعات تماس  

تلفن عکاسی دات نت تهران-35متر قیطریه- خیابان روشنایی- کوچه بهرام شمالی- بن بست شقایق- پلاک1- واحد4

021-88223214     info@akasi.net

به روز باشید

  تلگرام عکاسی دات نت
اینستاگرام عکاسی دات نت